Halloween ve škole

08.11.2018

Podzimní prázdniny dětem přinesly krásné počasí a zkrácený školní týden, který byl ukončen pátečním celoškolním projektem "Halloweenským rejděním". Většina žáků přišla 2. 11. do školy tematicky oblečena a ozdobena malůvkami, k vidění byli kostlivci, čarodějnice, mágové, duchové, dýňoví skřítci ... všem to ohromně slušeno a z některých masek šel opravdu strach.

Paní učitelky, také v kostýmech, se postaraly o soutěžní disciplíny, které plnily smíšené skupiny žáků 1.- 5. tříd. Nechyběl pověstný "dušičkový čaj" paní vychovatelky, kterého je vždy MÁLO a soutěž o nestrašidelnější obrázky, kde o vítězích rozhodovali svým hlasováním sami žáci. Projektový den byl ve škole ukončen minidiskotékou... ALE POZOR TO NEBYL KONEC!

Halloween pokračoval odpoledne také ve školní družině. Děti si poslechly nové příběhy bubáčka Bubajzlíka z hradu Bubákov, sledovaly pohádku Gasper. Odpoledne v tělocvičně proběhly zajímavé soutěže ve strašidelném duchu. Vše pak skončilo řáděním strašidel na dýních (velkých míčích). Děti odcházely sice unavené, ale spokojené. Trochu bylo cítit zklamání, že tento super den ve škole končí.

Mgr. Fojtíková a p. Koperová